Avdelningens funktionärer
Avdelningens ordförande Forsbacka Matias matias.forsbacka@gmail.com
Medlem i övrig sektion Forsbacka Patrik patrickforsbacka@gmail.com
Medlem i övrig sektion Forsberg Viktoria viktoria@segermarketing.fi
Medlem i övrig sektion From Tommy tommya.from@gmail.com
Medlem i övrig sektion Grahn Mikael mikael.grahn@minimaid.fi
Medlem i övrig sektion Granholm Clara clara.granholm@gmail.com
Medlem i övrig sektion Lassas Sabina sabina.furu@hotmail.com
Medlem i övrig sektion Ravall Jonny jravall75@gmail.com
Medlem i övrig sektion Storrank Jennifer jennifer.storrank@gmail.com
Medlem i övrig sektion Svartsjö Matilda matilda.svartsjo@hotmail.com
Medlem i övrig sektion Vikman Tom tom.vikman@gmail.com
Andra grenar
«  Februari   »
Kategorier